Dla naszych Klientów w Lisse, Hillegom i Noordwijkerhout poszukujemy pracowników zainteresowanych pracą na polu przy kwiatach

Oferta pracy

Ścinanie kwiatów- dużo godzin!

2020.05.17

Rozpoczecie pracy: od zaraz

Obowiązki
Ścinanie i wyrywanie kwiatów (piwonie, kalie, gipsówka i hiacynty) na polu oraz bukietowanie na hali  (praca łączona).

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w podobnych pracach,
– dyspozycyjność minimum 6-8 tygodni,
– duża motywacja,
– brak przeciwwskazań do pracy na zewnątrz.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej sie firmie,
– pewne godziny, (około 50 godzin tygodniowo),
– wynagrodzenie zgodne z CAO klienta,
– wyplata tygodniowa,
– możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
– mieszkanie spełniające standardy SNF w okolicy miejsca pracy,
– ubezpieczenie kolektywne,
– opiekę polskiego koordynatora,
– możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach językowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie jedynie z wybranymi kandydatami.

Powered by: unstudio.pl