Dla naszego klienta w okolicach Goudu poszukujemy obecnie ambitnych osob do pracy w fabryce serow

Oferta pracy

Produkcja sera tartego

2020.05.05
Praca trzyzmianowa

Opis stanowiska:

– podawanie bloków sera od 6 do 15kg na taśmę produkcyjna,
– praca przy taśmie produkcyjnej,
– pakowanie woreczków z serem do kartonów,
– kontrola jakości.

Wymagamy:

– gotowości podjęcia pracy na dłuższy okres,
– doświadczenia w pracy na produkcji,
– braku przeciwwskazań do pracy w chłodnym otoczeniu,
– brak przeciwwskazań do pracy na 3 zmiany (dzienna, popołudniowa i nocna),
– komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej sie firmie,
– pewne godziny,
– wynagrodzenie i dodatki zgodne z CAO klienta,
– wypłatę tygodniowa,
– możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
– mieszkanie spełniające standardy SNF w okolicy miejsca pracy,
– ubezpieczenie kolektywne,
– opiekę polskiego koordynatora,
– możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych.
– extra bonusy za dowożenie współpracowników do pracy.

Powered by: unstudio.pl