Dla naszego Klienta w Noordwijkerhout poszukujemy pracownikow zainteresowanych podjeciem pracy przy montazu paneli slonecznych

Oferta pracy

Pomocnik montera – praca przy montażu paneli fotowoltaicznych

2020.05.05

Opis stanowiska:

– montaż paneli słonecznych na dachach,
– pomoc przy produkcji,

Wymagamy:

– doświadczenia w pracach na oferowanym stanowisku (mile widziane),

– doświadczenie w pracach elektrycznych (mile widziane),
– brak leku wysokości,

– znajomości języka angielskiego lub holenderskiego,
– gotowości do podjęcia pracy na dłuższy okres,
– wysokiej motywacji do pracy.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
– pewne godziny, 45-50 tygodniowo,
– wynagrodzenie zgodne z CAO klienta, uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
– wypłatę tygodniowa,
– możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
– mieszkanie spełniające standardy SNF w okolicy miejsca pracy,
– ubezpieczenie kolektywne,
– opiekę polskiego koordynatora,
– możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach językowych.

Powered by: unstudio.pl